МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ФРЕСКОВОГО ЖИВОПИСУ У РЕМІСНИЧІЙ ШКОЛІ “TERRA IVETRIOLA”

🍂 В листопаді “Terra ivetriola” проведе майстер-класи для дорослих та юних учасників.

🎨 Чергове заняття присвячуємо натюрморту. Цей різновид малярства з’явився іще за часів Стародавньої Греції та Стародавнього Рима, і сьогодні цей жанр є чи не найпопулярнішим в образотворчому мистецтві.

🗒
 Розклад занять творчих студій:
10:00-11:30 – майстер-клас із фрескового живопису для дітей. Разом із юними митцями опануємо техніку фрескового живопису, створюючи сюжет натюрморту.
11:45-12:30 – лекція на тему: “Цікаві факти з історії фрескового живопису” від куратора курсу Ольги Петренко.
12:30-16:30 – майстер-клас. Тема композиції “Осінній натюрморт”.

👩‍🎨
 Фреска – одна з найдавніших художніх технік. Кожен шедевр видатного майстра джерело натхнення, взірець любові до буття. Заняття живописом — це унікальна можливість отримати нові, “свіжі” навички, очистити розум і налагодити контакт із життям.

🖼
 У творчій атмосфері разом з вами ми ознайомимося із законами колориту в композиції, розглянемо та опрацюємо, як застосовувати різноманітні прийоми. Кожен учасник виконає натюрморт, відпрацює способи нанесення фарби у різних техніках.

🖌
 Реміснича школа надає учасникам курсу усі необхідні інструменти та матеріали.

⏳
 Заняття відбудеться 7 листопада.
Вартість участі для дітей – 500 гривень, для дорослих – 1000 гривень.

🎯
 Аби відчути себе справжнім творцем та розкрити свій внутрішній потенціал, вже зараз можете подати заявки на навчання в “Тerra Іvetriola” в Telegram або Viber за номером: (067) 827 35 40 або (67) 198 26 92