ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: +38 (067) 519-75-77

Анонс наших заходів

Вечори біля каміна в “Афінській школі”

Інтелект-клуб “Афінська школа” запускає новий проєкт “Вечори біля каміна”. Щомісяця викладачі Інституту психології і підприємництва презентуватимуть книги, що сприяють розвитку розуму і підвищенню рівня креативності. Щоразу, до самого початку заходу, ведучий триматиме в таємниці назву книги. Утім, анонси заходів даватимуть змогу учасникам ознайомитися із головними темами, що підіймаються у творі.

Перша зустріч біля каміна в бібліотеці ІПП відбудеться 17 вересня 2020 року. Ведучою вечора стане Олена Бабіна – онтопсихолог, співзасновник та президент Інституту психології і підприємництва.
Викладач ІПП презентує книгу, яка дасть відповіді на актуальні питання щодо формування лідерського потенціалу у дітей. Проте зустріч буде цікава не лише батькам та вчителям, адже дані знання можна успішно застосувати і для розвитку креативності та розкриття потенціалу співробітників компанії.

Хочете дізнатися, що за книга містить стільки корисних знань? Ми чекаємо Вас на нашому вечорі!

Також разом обговоримо біля каміна:
🔸 на яких засадах будуються здорові взаємовідносини між чоловіком та жінкою;
🔹 як виховати щасливу та реалізовану дитину;
🔸 чому у дітей з’являється залежність від наркотиків.

Початок зустрічі: 19:00
Орієнтовна тривалість – 2 години
Ведуча: Олена Бабіна
Вартість участі: 800 грн.
Чекаємо на ваші заявки в Telegram, Viber за номером: 067 829 66 13

Нам дуже важливий зворотній зв’язок та Ваша зацікавленість, тому ми просимо підтвердити або заперечити участь у запланованій зустрічі!
Дякуємо та нагадуємо, що кількість місць обмежена!