Історія створення

Інститут психології і підприємництва створений у відповідь на сучасні потреби ринку, що обумовлюють підвищення професійних вимог до працівників, кидаючи виклик фахівцям багатьох спеціальностей. Новітні технології, міжнародне партнерство, законодавчі зміни, багатопрофільні програми – все це вимагає додаткових знань, досвіду і зусиль.

Інститут став вищим навчальним закладом, в якому навчатимуть спеціалістів нової формації – професіоналів своєї справи та всебічно розвинених особистостей із потужним потенціалом.

Ідея створення Інституту психології і підприємництва виникла у його засновників у 2016 році внаслідок трьох подій – ситуацій, які закладені в його основі:

• ІПП – плід чудової роботи майстра, професора Антоніо Менегетті, який присвятив життя розвитку гуманістичних ідей та формуванню лідерського потенціалу, спрямованого на покращення якості життя людства;
  • результат розвитку власного розуму засновників ІПП, сформованого за допомогою онтопсихологічних методик;
  • інвестиція розуму підприємців, які штурмують вищі горизонти нашого природного існування і хочуть змінювати світ.

У 2018 році Інститут психології і підприємництва отримав ліцензію на підготовку фахівців освітнім ступенем «Бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітня програма «HR-менеджмент».

У 2019 році стартував набір на три освітні програми Mini MBA: «HR-менеджмент», «Психологія бізнесу», «Комунікативний менеджмент».