ІПП ВІТАЄ ПЕРШИХ ВИПУСКНИКІВ ІНСТИТУТУ ПСИХОЛОГІЇ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

В Інституті психології і підприємництва пройшло урочисте вручення дипломів випускникам. Цьогоріч перші студенти ІПП успішно захистили випускну кваліфікаційну роботу та отримали дипломи про закінчення вишу.

Перші студенти, що вступили в ІПП у 2018 році на програму MINI MBA за напрямком “HR-менеджмент” пройшли 10 навчальних модулів та продемонстрували у своїй випускній кваліфікаційній роботі усі теоретичні та практичні знання, отримані на лекціях ІПП. Серед випускників власники бізнесу, спеціалісти з підбору персоналу, а також українські політичні діячі.

Під час урочистостей з вітальним словом та мотиваційною промовою до випускників звернувся співзасновник ІПП Костянтин Круглов.

«На студентах та випускниках ІПП лежить велика відповідальність, маючи такий широкий пул знань та навичок, ви дивитесь на світ по-іншому. Відтак ви робите певний виклик суспільству, який дозволяє розвивати не лише справу вашого життя, а й є стимулом розвитку усьому, що вас оточує, це дозволяє зробити світ кращим», – сказав доцент кафедри онтопсихології та викладач ІПП Костянтин Круглов.

Із вітальним словом до студентів також звернулась ректор Інституту психології і підприємництва Ірина Анатоліївна Ігнатьєва. Д.е.н. побажала випускникам і надалі залишалися успішними, оптимістичними і докладати зусиль у розвитку економіки України.

«За роки вашого навчання ІПП створив для вас платформу, завдяки якій кожному відкрився простір нових можливостей. Із новими знаннями, новим досвідом ваша особистість трансформувалася в іншу — більш свідому. Я вітаю усіх випускників і бажаю вам дозволити собі бути успішними та взяти собі за правило рухатися тільки вперед», – сказала професор кафедри менеджменту та підприємництва Ірина Ігнатьєва.

Своєю чергою зі словами подяки на адресу своїх наставників виступили випускники ІПП. А також у знак подяки вручили викладачам та ректорові символічні «золоті дипломи найкращих педагогів».

Урочистим моментом свята стало вручення випускникам програми MINI MBA дипломів.